Prezenty do 50, 100 i 200 zł dla 7-9 latków

Świąteczne prezenty to coś, na co najbardziej czekają najmłodsi. Kupienie upominku dla 7-9 latka to niełatwe zadanie. Tym bardziej, że obdarowani w tym wieku mogą być bardzo wymagający. Zanim zaczniesz szukać prezentu dla 7-9 latka, określ, jaki masz budżet. Jeśli nie masz pomysłu na prezent, skorzystaj z naszych propozycji.

Prezent do 200 zł dla dziecka – jaki wybrać?

Jeśli Twój budżet na prezent dla 7-latka lub 9-latka wynosi 200 zł, postaw na zestaw Lego. W tej kwocie znajdziesz sporo ciekawych propozycji, o czym możesz łatwo się przekonać, przeglądając ofertę sklepu 5.10.15.: https://www.51015kids.eu/lego. Do wyboru masz klasyczne zestawy klocków, ale nie tylko. Jeśli znasz zainteresowania chłopca lub dziewczynki, wybierz zestaw spersonalizowany, który będzie nawiązywał do ulubionych bohaterów malucha, np. Avengersów, Harry’ego Pottera, Star Wars, Ninjago itp. Pamiętaj, by sprawdzić na opakowaniu, czy zestaw, który wybrałeś, jest przeznaczony dla 7-9 latków. To ważne, żeby klocki były dopasowane poziomem trudności do wieku obdarowanego.

Inny pomysł na prezent do 200 zł dla 7-9 latków to hulajnoga. Jeśli dziecko, któremu chcesz sprawić prezent, rozpiera energia, hulajnoga będzie doskonałym wyborem. Maluch wyszaleje się do woli na zewnątrz i już nie będzie się nudzić podczas spacerów z rodzicami. Wybierając hulajnogę, weź pod uwagę wzrost dziecka. To ważne, żeby chłopiec lub dziewczynka mogli komfortowo z niej korzystać. Wybieraj hulajnogi o lekkiej, ale solidnej konstrukcji. Wszystko po to, by dziecko mogło ją łatwo przenieść i zabrać ze sobą np. na spacer.

Pomysły na prezent do 100 zł dla 7-9 latków

7-9 latki uwielbiają grać na komputerze. Jeśli sprezentujesz im grę komputerową na święta, z pewnością będą zachwyceni. Jeśli nie chcesz popełnić prezentowego faux-pas, zapytaj wcześniej dziecko, jakie gry lubi i dowiedz się, co już ma w swojej kolekcji. To bardzo ważne, w końcu nikt nie lubi dostawać prezentów, które już ma. A może kilkulatek już nie może doczekać się premiery jakiegoś tytułu? Skorzystaj z okazji i mu go sprezentuj. Taki upominek na pewno będzie udany i sprawi wiele radości.

Gra planszowa to ciekawa alternatywa dla gry komputerowej i dobry pomysł na prezent do 100 zł. Dostępne na rynku gry planszowe są tak różnorodne, że z pewnością znajdziesz idealne rozwiązanie , które dostarczy wiele emocji i dobrej zabawy  Gra planszowa to frajda nie tylko dla samego obdarowanego, ale też dla całej rodziny. W taką grę maluch może grać z rodzicami, z rodzeństwem albo z przyjaciółmi, a przy tym bawić się i uczyć. Nie wiesz, co wybrać na prezent dla 7-latki? Sięgnij po grę edukacyjną lub pamięciową. Z kolei na prezent dla 8- i 9-latka wybierz grę przygodową lub strategiczną. Zawsze sprawdzaj, czy prezent, który wybrałeś, jest odpowiednio dopasowany do wieku dziecka. Warto też zwrócić uwagę na minimalną ilość graczy wymaganą w grze.

Prezent dla 7-9 latków do 50 zł – propozycje

Mniejszy budżet wcale nie oznacza, że poszukiwania prezentu będą trudne. Wystarczy dobrze poznać zainteresowania dziecka. Jeśli planujesz kupić prezent do 50 zł, masz tak samo dużo możliwości. W zależności od tego, czy szukasz prezentu dla 7-latki, czy wybierasz upominek dla 9-latka, możesz skorzystać z naszych propozycji. Co najlepiej sprawdzi się w roli prezentu do 50 zł?

  • Zestaw artystyczny (np. z pisakami, markerami, kredkami i farbami)
  • Puzzle (koniecznie z ulubionym bohaterem z bajek)
  • Książka (np. pięknie wydane baśnie albo powieść przygodowa dla najmłodszych)
  • Zestaw piśmienniczy (w takim zestawie zwykle znajdują się akcesoria do pisania, jak np. pięknie wydany notes i pióro lub długopis)
  • Zestaw baniek mydlanych z dodatkowymi akcesoriami (np. z obręczą)
  • Samochód zdalnie sterowany
  • Lalka Barbie (np. w zestawie z toaletką).

Po więcej inspiracji prezentowych zajrzyj do sklepu 5.10.15.

 

Artykuł sponsorowany

Comments

  1. ala says:

    Sama dalej szukam jakichś pomysłów

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *